jak działamy
Kreatywność i twórcze myślenie to podstawa w pracy architekta wnętrz. Musi on wciąż poszukiwać, rozwijać się, dostrzegać nowe możliwości, rozwiązania, technologie.

Dlatego staramy się, z każdym kolejnym projektem, tworzyć coś nowego, niepowtarzalnego, lepszego, indywidualnego. Śledzimy twórczość projektantów na całym świecie wyciągając dla siebie to, co jest najlepsze i jednocześnie poszukując własnych ścieżek. Kreujemy przestrzenie wypełnione formą, światłem i kolorem, Nieraz musimy walczyć o nasze pomysły, powoli przekonując inwestora do rozwiązań, które na początku wydawały się nie do zaakceptowania. Dzięki temu możemy tworzyć wnętrza przełamujące stereotypy, a jednocześnie staramy się by satysfakcja była obustronna, gdyż pełne zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

Pracujemy według ustalonego harmonogramu, oferując pakiet usług.

SPOTKANIE Z INWESTOREM
Spotkanie na budowie, wizja lokalna obiektu, określenie czy planowane ingerencje wymagają zmian konstrukcji nośnej budynku oraz w instalacjach (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej) zapoznanie się z preferencjami estetycznymi i potrzebami Inwestora, określenie stylu zgodnego z poczuciem estetyki Klienta, określenie całościowej ceny projektu i ustalenie zakresu czasowego wykonania projektu.

PROJEKT KONCEPCYJNY
Obmiar lub inwentaryzacja wnętrz obiektu. Wymiarowanie i rzutowanie wszystkich pomieszczeń budynku. Weryfikacja stanu rzeczywistego z dokumentacją dostarczoną. Dokumentacja fotograficzna. Rysunki aranżacyjne na podstawie zwymiarowanych rzutów. Projekt koncepcyjny – do dwóch wariantów. Poglądowy rzut aranżacji: rozkład pomieszczeń, kolorystyka, rozrys umeblowania, rozmieszczenie armatury łazienkowej itp. Wizualizacje wnętrz.

PROJEKT WYKONAWCZY
1. Kolorystyka, materiały, elementy wykończeniowe, konkretna linia armatury łazienkowej, okładzin ceramicznych, tynki, lampy, etc. Oferta dopasowana do widełek cenowych przewidzianych przez Inwestora. Produkty zatwierdzane są na podstawie oglądanych katalogów, próbek materiałowych, materiałów z Internetu, wspólnych wizyt w sklepie.
2. Rysunki techniczne dla ekip wykonawczych (rozwinięcia ścian, rzuty, schematy sufitów podwieszanych, rozmieszczenie punktów świetlnych, elektrycznych, przyłączy wodno-kanalizacyjnych, ewentualnie mebli nietypowych).
3. Dodatkowo spis produktów oraz ich ilości potrzebne do zakupów (typy, numery katalogowe, kody takich produktów jak farby, tapety, lampy, ceramika, terakota, osprzęt elektryczny, ewentualnie meble wraz z podaniem cen katalogowych) wraz z sugestią w jakich sklepach można te produkty zakupić w korzystnych cenach.

Nie uwzględniane są ilości klejów, tynków, metrów przewodów elektrycznych, etc. oraz godziny pracy ekipy wykonawczej, takie zestawienie powinien dostarczyć wykonawca w ramach przedstawienia swojej oferty.

NADZÓR AUTORSKI
Nadzór autorski na miejscu budowy, spotkania z wykonawcą w celu ustalenia szczegółów przedstawionej dokumentacji, kontrola jakości wykonywanej przez robotników pracy.

Zobacz nasz profil na Instagramie. Będziesz na bieżąco z naszymi projektami, zobaczysz sporo porad wnętrzarskich i dowiesz się trochę więcej o  Studio Niebyle.